• BABYBJORN - sztućce, 4 szt. Powder Blue
 • BABYBJORN - sztućce, 4 szt. Powder Blue
BABYBJORN - sztućce, 4 szt. Powder Blue

BABYBJORN - sztućce, 4 szt. Powder Blue

Krótkie, masywne trzonki, które wygodnie się trzyma w małych rączkach
Nie ześlizgują się na dno talerzyka
Kształt ułatwiający nałożenie pokarmu
Nie zawierają Bisfenolu A (BPA)
Wyprodukowane w Szwecji
60,80 zł

Czas pozostały do zakupu

64,00 zł Zniżka 5%
Brutto
Opis

Pierwsze sztućce

Dla dzieci nauka samodzielnego jedzenia jest niezwykle ekscytująca. Łyżka i widelec są specjalnie zaprojektowane do anatomii dziecka. Odpowiedni kształt łyżeczki i widelca pozwala na łatwe nabieranie pokarmu. Odpowiedni kąt oraz tylna krawędź są wygodne przy karmieniu małego dziecka.


Cechy produktu:

 • Stworzone dla dziecięcych dłoni
  Sztućce dostosowane są do małych dłoni dziecka (odpowiednie zarówno dla lewo- jak i praworęcznych), posiadają wygodny uchwyt. Trzonki łyżeczki i widelczyka dla dzieci są krótkie i grube – dzięki temu maluchom wygodnie się je trzyma. Pierścień na trzonku zapobiega przesuwaniu się dłoni w kierunku jedzenia.
 • Idealne do małych posiłków
  Zaokrąglone krawędzie ułatwiają wybranie łyżeczką czy widelcem jedzenie do samego dna. Wyżłobienie na spodzie trzonka nie pozwala sztućcom opartym o krawędź talerzyka zsunąć się na jego dno. Pasują kolorystycznie do talerzyka, kubeczka i śliniaków BABYBJÖRN.
 • Atestowane i bezpieczne materiały
  Sztućce BABYBJÖRN wykonane są z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z artykułami spożywczymi zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie (EEC) oraz USA (FDA). Nie zawiera PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru. Nadają się do ponownego przetworzenia.Dlaczego warto wybrać produkty BABYBJÖRN

BABYBJÖRN zawsze stawia bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu! Gdy kupujesz naczynia, sztućce i śliniaki BABYBJÖRN, możesz być pewien, że materiały, z których je wykonano, są stale poddawane rygorystycznym testom na obecność Bisfenolu A (BPA) i innych szkodliwych substancji, a także są certyfikowane jako przeznaczone do kontaktu z żywnością. Ponadto łatwo się je czyści i są praktyczne w użyciu.


Specyfikacja produktu:

 • Wiek
  od ok. 4 miesiąca życia.
 • Wymiary i waga
  Waga łyżeczki: 20 g.
  Wymiary: 3.5 x 12 x 2 cm.
  Waga widelca: 20 g.
  Wymiary: 3.5 x 12 x 2 cm.
 • Materiał:
  Wykonany z polipropylenu (PP) i termoplastycznego elastomeru (TPE).
 • Czyszczenie:
  Mogą być używane w kuchence mikrofalowej w temp. max. 90°C. Można myć w zmywarce.
 • Gwarancja 36 miesięcy.
5 Przedmioty
BABYBJORN
6205-0
Kolor
Powder Blue

Specyficzne kody