MALY DREWNIANY DOMEK NUKO

Mały domek Nuko został stworzony przede wszystkim do domów i mieszkań. W jednym czasie może bawić się w nim dwójka dzieci, jednak po zewnętrznej jego stronie jeszcze kilkoro dzieci znajdzie przy nim ciekawe dla siebie zajęcie.

1 799,10 zł

Czas pozostały do zakupu

1 999,00 zł Zniżka 10%
Brutto Czas realizacji wynosi do 14 dni
Opis

Dom to najważniejsze miejsce dla dzieci, miejsce w którym dzieci stają się dorosłymi, to tu stawiają pierwsze kroki, tu czują się bezpieczne, tu mają ukochane osoby. Z domu wynoszą w dorosłe życie odwagę, umiejętności, siłę, miłość. Dom to też miejsce dla przygód i nieograniczonej wyobraźni.

Jedną z wielu zalet domku Nuko jest to, że odrywa od tabletu, telewizji, czy smartfona. Pobudza wyobraźnię i nie ogranicza. To zabawka rozwijająca w wielu kierunkach. To inwestycja integrująca rodzinę i kształcąca poprzez zabawę. System uniwersalnych elementów i akcesoriów zapewnia nieskończenie wiele jej wariantów.

Domek Nuko to jedyna na rynku zabawka, która w tak atrakcyjny sposób zaopiekuje się tak wieloma aspektami rozwoju Twojego dziecka! Rozstaw domek Nuko swojemu dziecku i ciesz się czasem, gdy rozwija się w zdobywa nowe umiejętności. Nasz domek, jako jedyny na rynku, posiada specjalny system otworów i elementów mocujących. Dzięki takiemu rozwiązaniu w nieskończoność można dołączać do niego rozmaite dodatki i akcesoria, by dobra zabawa nie miała końca. Nie tylko pięknie prezentuje się w nowoczesnym otoczeniu, zdobiąc przestrzeń, ale również, a raczej przede wszystkim, posiada niezastąpione walory edukacyjne. Dziecko, zajęte wspaniałą zabawą, uczy się niejako przy okazji.

Bryła domku Nuko to baza, do której dołącza się akcesoria z oferty sklepu lub własne. Minimalistyczne kształty, nowoczesny design i naturalne materiały sprawiają, że domki mogą być punktem wyjścia do niemal każdej zabawy, jaka zrodzi się w dziecięcej głowie. Nasze domki dostępne są w dwóch rozmiarach. Wybierz odpowiedniej wielkość, dostosowując ją do ilości dzieci i miejsca do zabawy.

Domek Nuko można samodzielnie rozłożyć w mniej niż cztery minuty. Nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych narzędzi, ani elementów montażowych. Po złożeniu na płasko zajmuje niewiele miejsca i można go postawić np. przy ścianie lub pod łóżkiem. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od pół roku do siedmiu lat, choć również starsze dzieci znajdą wokół niego zajęcie dla siebie. Został zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Nuko to więcej niż domek dla dzieci, więcej niż zabawki dla dzieci

To cała metodyka kreatywnych i rozwijających aktywności. Edukacyjny drewniany domek i zabawki (akcesoria), które można dowolnie dobierać, zapewniają ogromne możliwości zabawy. Niezależnie od tego, czy będzie to domek dla dzieci do ogrodu, do pokoju, czy domek dla przedszkola, domek dla żłobka, do kącika dziecięcego w restauracji lub kawiarni.

Domki drewniane idealnie nadają się do przeprowadzenia zajęć w przedszkolu i żłobku. Poza tym mogą służyć jako domek sklep, domek szpital, domek szkoła, domek warsztat, domek zagroda... Przeznaczenia ogranicza tylko wyobraźnia. To domek stabilny i wytrzymały, ani w kawałku nie jest kartonowy, tekturowy, plastikowy, czy tworzony z nieprzyjaznych materiałów. Raczej można o nim powiedzieć: drewniany domek ekologiczny, z certyfikatami bezpieczeństwa i jakości. W skandynawskim stylu. Estetyczny i przyjemny dla oka, zarówno dziecka, jak i rodzica. To świetny pomysł na prezent urodzinowy dla dziecka, zabawy urodzinowe dla dzieci lub inną okazję taką jak Dzień Dziecka, prezent gwiazdkowy, czy prezent imieninowy.

Nie wymaga dodatkowych narzędzi do złożenia i może być wielokrotnie łatwo składany i rozkładany, ma bardzo dużą wszechstronność zastosowań (zabawka, baza domowa, element dekoracji do wykorzystania w przedstawieniach). Wykorzystanie drewna sprawia, że może to być domek do pomalowania, oklejenia. Jest bezpieczny podczas zabawy, gdyż nie ma ostrych krawędzi, a rozmiary umożliwiają zabawę wewnątrz. Edukacyjny domek dla dzieci rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne i daje możliwość zabawy w grupie.

Pozwala na integrację grupową i współdziałanie w grupie. Jest to domek dla dzieci w każdym wieku, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Tworzy przyjazne otoczenie wśród dzieci i jest ozdobą przestrzeni, w której stoi. Co ważne, oprócz rozwoju zdolności manualnych dziecka, domek edukacyjny NUKO tworzy przestrzeń do nawiązania relacji między dziećmi.

Pomaga rozwinąć umiejętności społeczne maluchów, co jest bardzo ważne w ich harmonijnym rozwoju. W domku NUKO dzieci nigdy się nie nudzą, a to, co robią bardzo je angażuje. Dlatego jest rozwiązaniem dla każdego rodzica, który nie czuje się dobrze, kiedy daje dziecku smartfon lub tablet, żeby je zająć.

Możesz być spokojny o swoje dzieci i naturę.

      Domek Nuko ma bezpieczną i trwałą konstrukcję.

      Innowacyjny system montowania elementów sprawia, że zawsze wszystkie części i akcesoria będą pasowały do domku i do siebie nawzajem.

      Sklejka została wykonana z drewna pozyskanego z odpowiedzialnych źródeł. Certyfikat FSC, który posiada wykorzystywana przez nas sklejka gwarantuje brak negatywnego wpływu środowiskowego, społecznego i ekonomicznego, natomiast oznaczenie klasą higieniczności E1, to zapewnienie o nieszkodliwym stopniu emisji formaldehydu.

      Drewno pokryte jest atestowanymi preparatami, które spełniają surowe europejskie normy dopuszczające do użytku przez dzieci - norma EN 71-3.

UWAGA: CENA DOTYCZY BRYŁY DOMKU BEZ AKCESORIÓW PRZEDSTAWIONY NA ZDJĘCIU (AKCESORIA SPRZEDAWANE SĄ OSOBNO)

10 Przedmioty
Nuko
c528227e086a
Nowy produkt
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
95 × 97 × 130 cm
Materiał
Sklejka
W zestawie
Bryła domku bez akcesoriów (akcesoria sprzedawane są osobno)
Czas realizacji
Wiele produktów szykujemy na zamówienie. Dlatego czas realizacji wynosi 14 dni.

Specyficzne kody