Do kąpieli / do pływania

Dziecko warto uczyć pływania już od najwcześniejszych lat. Niemowlęta zabierane na basen mają możliwość przypomnienia sobie odruchów z życia płodowego. Starsze dzieci dzięki pływaniu mogą zwiększyć swoją wydolność płuc, pobudzić krążenie krwi, wzmocnić mięśnie i zbudować wytrzymałość, a także kondycję. Ponadto basen to idealne remedium na wszelkie wady postawy dziecka. Wcześniej wykryte...

Dziecko warto uczyć pływania już od najwcześniejszych lat. Niemowlęta zabierane na basen mają możliwość przypomnienia sobie odruchów z życia płodowego. Starsze dzieci dzięki pływaniu mogą zwiększyć swoją wydolność płuc, pobudzić krążenie krwi, wzmocnić mięśnie i zbudować wytrzymałość, a także kondycję. Ponadto basen to idealne remedium na wszelkie wady postawy dziecka. Wcześniej wykryte krzywizny kręgosłupa, mogą być dzięki pływaniu skorygowane. Ma to olbrzymi wpływ na rozwój dzieci w okresie szkolnym i wczesnoszkolnym. Dlatego warto nauczyć dziecko pływać w jak najmłodszym wieku, aby zaszczepić w nim zdrowe nawyki.

W naszym sklepie są dostępne wszystkie niezbędne akcesoria, jakie przydadzą się w trakcie wyprawy na basen, czy też nad morze. Warto zwrócić szczególną uwagę na produkty marki Bling2O. Dostępne są zarówno kolorowe, pływackie gogle, jak też rurki do nurkowania i maski. Dzięki nim dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się w wodzie.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są wolne od szkodliwych tworzyw, takich jak lateks i ołów. Ponadto spełniają wszystkie niezbędne standardy bezpieczeństwa.

SKIP HOP - Słuchawka...

Świetna dla noworodków i małych dzieci Łatwa do przymocowania do baterii łazienkowej Przełącznik pozwala na szybką i wygodną...