Zabawki interaktywne i sensoryczne

Zabawki interaktywne oraz sensoryczne umożliwiają najmłodszym dzieciom naukę poprzez zabawę. Działają na wszystkie zmysły, takie jak dotyk, wzrok, czy słuch. Zabawki sensoryczne posiadają nie tylko zróżnicowaną fakturę, ale także wydają dźwięki i mają dodatkowe akcesoria, wspomagające rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. Są więc niezbędne w procesie dorastania już od pierwszych miesięcy....

Zabawki interaktywne oraz sensoryczne umożliwiają najmłodszym dzieciom naukę poprzez zabawę. Działają na wszystkie zmysły, takie jak dotyk, wzrok, czy słuch. Zabawki sensoryczne posiadają nie tylko zróżnicowaną fakturę, ale także wydają dźwięki i mają dodatkowe akcesoria, wspomagające rozwój fizyczny i umysłowy dziecka. Są więc niezbędne w procesie dorastania już od pierwszych miesięcy. Dobrze jest dobrać zabawki sensoryczne i interaktywne dopasowane do wieku naszej pociechy.

W ofercie naszego sklepu można odnaleźć szereg zabawek, które rozwijają poszczególne zmysły dziecka. Warto zwrócić szczególną uwagę na produkty francuskiej marki Dolce. Wyróżniają się one różnorodnością faktury, a także interaktywnością. Dziecko bawiące się zabawką może nie tylko sprawdzić i dotknąć odmiennych materiałów, ale też usłyszeć dźwięki i rozpoznać kolory. Poszczególne modele mogą być wyposażone także w grzechotki, elementy wibrujące i lusterka. Dla dzieci, które przechodzą przez etap ząbkowania, polecamy maskotki Dolce z załączonym gryzakiem, który uśmierzy ból oraz pieczenie dziąseł.

Warto zwrócić też uwagę na dostępne w tej kategorii modele układu słonecznego, które można złożyć samodzielnie. Dedykowane starszym dzieciom, mogą dostarczyć dużo zabawy i pomóc w odkrywaniu wszechświata. Nie wymagają one kleju i są wykonane z bezpiecznych materiałów. Złożony model może być oryginalną dekoracją dla pokoju dziecięcego.

Wszystkie produkty w sklepie Kukusiowo zostały wykonane z myślą o bezpiecznym rozwoju dziecku. Zabawki sensoryczne są dedykowane najmłodszym już od pierwszych dni życia. Dzięki nim zadbamy o prawidłowy rozwój dziecka. Ponadto ćwiczenia małej i dużej motoryki to pierwszy krok do nauki pięknego pisania. Warto więc wybrać idealną zabawkę sensoryczną już teraz.

Aktywne filtry

Zabawka sensoryczna... Zabawka sensoryczna...
  • Obniżka
  • -5%
Szybki podgląd

Zabawka sensoryczna...

Zabawka sensoryczna, Ptaszek, Dolce

Czas pozostały do zakupu

Cena podstawowa 79,00 zł -5% Cena 75,05 zł
Dodaj do porównania