Naczynia i Sztućce

Naczynia - akcesoria niezbędne w każdej kuchni! W tej kategorii znaleźć można zarówno naczynia, które sprawdzą się podczas przygotowywania posiłków w domowym zaciszu, takie jak naczynia bambusowe czy wielofunkcyjne miseczki oraz niewysypki. Oprócz naczyń domowych posiadamy także szeroką ofertę naczyń, które pozwalają na przechowywanie posiłków poza domem. Wysokiej jakości lunchboxy...

Naczynia - akcesoria niezbędne w każdej kuchni! W tej kategorii znaleźć można zarówno naczynia, które sprawdzą się podczas przygotowywania posiłków w domowym zaciszu, takie jak naczynia bambusowe czy wielofunkcyjne miseczki oraz niewysypki. Oprócz naczyń domowych posiadamy także szeroką ofertę naczyń, które pozwalają na przechowywanie posiłków poza domem. Wysokiej jakości lunchboxy wykonywane w Nowej Zelandii marki Sistema, wielorazowe ekologiczne opakowania na kanapki i przekąski, wielorazowe saszetki do przechowywania domowych musów, a także składane silikonowe składane pojemniczki na jedzenie.

Warto zwrócić uwagę także na silikonowe sztućce. Dzięki nim już niemowlęta rozpoczną naukę posługiwania się łyżeczką i widelcem. Odpowiedni rozmiar oraz kształt umożliwi samodzielność dziecka przy jedzeniu. Sztućce są w pełni bezpieczne dla niemowląt. Wyprodukowane zostały z tworzyw wolnych od BPA, PCV i ftalanów.

W ofercie sklepu można znaleźć także zestawy imprezowe. Papierowe kubeczki, talerzyki oraz słomki – wszystko, co niezbędne na dziecięce przyjęcie. Bajkowe wzory i szeroka gama kolorystyczna, pozwolą na stworzenie tematycznej imprezy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz