Pielęgnacja

Opieka nad małym dzieckiem wymaga szczególnej uwagi i delikatności. Skóra na początkowym etapie rozwoju jest bardzo wrażliwa i szybko reaguje na substancje chemiczne. Dlatego też należy unikać parabenów i sztucznych dodatków. Nie bez znaczenia pozostaje także dobór odpowiednich akcesoriów. W trosce o bezpieczną, delikatną higienę, warto wybrać produkty stworzone z myślą o małych...

Opieka nad małym dzieckiem wymaga szczególnej uwagi i delikatności. Skóra na początkowym etapie rozwoju jest bardzo wrażliwa i szybko reaguje na substancje chemiczne. Dlatego też należy unikać parabenów i sztucznych dodatków. Nie bez znaczenia pozostaje także dobór odpowiednich akcesoriów. W trosce o bezpieczną, delikatną higienę, warto wybrać produkty stworzone z myślą o małych dzieciach.

W ofercie naszego sklepu warto zwrócić uwagę na hipoalergiczne produkty holenderskiej marki Naif. Zarówno kremy, jak i mydła, olejki oraz szampony wyprodukowane zostały z całkowicie naturalnych składników w trosce o delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Szeroki wybór zapewni kompleksową pielęgnację w każdej sytuacji. Nie tylko nawilżają, ale także chronią naskórek i zabezpieczają przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych.

Żeby zadbać o paznokcie dziecka, zalecamy wybór bezpiecznych zestawów do manicure dziecięcego od marki KioKids i elektrycznego pilnika od BBluv. Dzięki nim obcinanie paznokci stanie się łatwym i przyjemnym elementem pielęgnacji.

Aktywne filtry

Krem...

Krem pielęgnacyjno-nawilżający dla niemowląt 100% naturalny, 75 ml, Naif

Krem...

Krem pielęgnacyjno-nawilżający dla niemowląt 100% naturalny MINI, 15 ml, Naif

Balsam zmiękczający do...

Balsam zmiękczający do ciała dla niemowląt, 100% naturalny, 200 ml, Naif